Sūpuoklės SWING 3 dvivietės

 • Kraunamos nuotraukos
  21663
  26100 Sutaupykite 4437
  Į krepšelį 
  Pristatymo terminas
  7-14 d.d.
 • Kettler SWING 3 lauko supynės pagamintos iš tvirto metalinio rėmo, dengto poliesteriu. Neblunkančios ir atsparios temperatūros svyravimams, sūpynės 4 vietose tvirtinasi žemėje, t.y. betonuojasi. Viena sūpynių sėdynė išlaiko iki 50 kg svorį. Sūpynės SWING 3 suderinamos su Kettler vaikiškų žaidimo aikštelių priedais, tokiais kaip sūpynių sėdynė mažiems vaikams. Kettler SWING lauko supynės pagamintos atsižvelgiant į tarptautinių normatyvų keliamus saugumo reikalavimus, patvirtintus TÜV sertifikatais.

  • Matmenys (ilgis/plotis/aukštis) 230 x 185 x 202 cm.
  • Pakuotės matmenys (ilgis/plotis/aukštis) 238 x 46 x 18 cm. Svoris 27 kg.
  • Garantija 12 mėn 

  Visos KETTLER sūpuoklės yra įrengtos naudojant itin tvirtas virves, kurios yra pagamintas iš daugiasluoksnio polipropileno. Virvės gijos yra susuktos plonomis juostomis, užtikrinant didesnį tvirtumą, bei ilgaamžiškumą.
  Sūpuoklės pakabų sistemą, skirta pritvirtinti virvėms, pagaminta iš itin tvirto metalo, kurio dėka sūpuoklės gali atlaikyti dar daugiau svorio, bei yra saugesnės. Pažangi sūpynių pakabinimo sistema apsaugo nuo kilpų susidarymo.Sūpuoklės sėdimoji dalis lengvai keičiama į kūdikio kėdutę, ar dar vieną paprasta supamąją kėdutę. Esant poreikiui ant sūpuoklių vienu metu gali būti pakabintos skirtingos kėdutės, taip suteikiant daugiau komforto esant įvairaus amžiaus bei poreikių vaikams.