VAIKŲ GIMNASTIKOS SIENELĖ WALLBARZ FAMILY

 • Kraunamos nuotraukos
 • Karstyklės lengvai tvirtinasi tarp grindų ir lubų, yra patvarios, nesudėtingai surenkamos ir neužima daug vietos - o nauda jums ir jūsų vaikui milžiniška. Juk tai žymiai palengvina vaiko priežiūrą, nes tai puiki žaidimų aikštelė jūsų namuose!

  • Maksimalus Leistinas svoris: 100 kg
  • Vartotojo amžius 3+
  • Pastatytos gimnastikos sienelės ilgis x plotis x aukštis: 0.75 x 0.86 x 2.27-3.0 m

  Su Wallbarz sienelėmis galima atlikti daugybę įvairiausių pratimų, žaisti skirtingus žaidimus, lavinti vaiko pusiausvyrą, vikrumą, tikslo siekimą. Šios sienelės padės vaikui labiau pasitikėti savo jėgomis, būti kūribingesniam, lavinti bendravimo bei bendradarbiavimo įgudžius. Fizinis aktyvumas gerina ne tik fizinius rodiklius, tačiau puikia vysto vaiko pasąmonę. Vienas iš didžiausių Wallbarz produkcijos pliusų yra tai, kad ant sienelių treniruotis su vaikais gali ir tėveliai. Tokiu būdu sportas gali tapti bendra šeimos pramoga. Wallbarz sienelės neužima daug vietos, yra lengvai sumontuojamos. Wallbarz sienelės neužima daug vietos, yra lengvai sumontuojamos.

  Aktyvaus vaiko džiaugsmui Wallbarz sukūrė vaikų gimnastikos sienelė Family, į kurios komplektaciją įeina gimnastikos žiedai ir laipiojimo virvė. Gimnastikos sienelė yra skirta 3 metų vaikams ir vyresniems.